Angajat cu plante de ghiveci

Descrierea postului:

În calitate de angajat al fabricii în ghiveci, veți îndeplini diverse sarcini în domeniul: cultivarea, îngrijirea și ambalarea muncii. De fapt, întregul proces până când instalația plantă compania pentru licitație sau cumpărător. Un loc de muncă care este potrivit pentru cineva căruia îi place varietatea.

Cerințele postului:

  • Nu există o mentalitate de la 9 la 5;
  • Vorbind olandeza, engleza si/sau poloneza;
  • Poate lucra bine într-o echipă;
  • În posesia transportului propriu și a locuințelor.

Clientul nostru:

Clientul nostru este o companie moderna care continua sa se dezvolte continuu pentru a putea comercializa doar cele mai bune fabrici. Compania este specializată în Medinillas și Brugmansias, dar există, de asemenea, plante în continuă schimbare cultivate pe sezon, toate în sere moderne. Compania automatizează complet și lucrează pentru a face procesul mai durabil.

Ce oferim:

  • Atmosferă confortabilă și informală;
  • Condiții bune de muncă;
  • Oportunități de avansare;
  • Salariu conform contractului colectiv de muncă;
  • Condiții secundare de muncă în conformitate cu contractul colectiv de munca aplicabil.

Răspundeți la această caracteristică