Lucrător în producția de tomate

Descrierea postului:

În calitate de angajat al producției, sunteți responsabil pentru cultivarea, clima și gestionarea apei. Rețineți că plantele au nevoie de îngrijire în fiecare zi și că trebuie să fiți deasupra lor în anumite circumstanțe.

Cerințele postului:

  • Mentalitate flexibilă, fără 9 la 5;
  • Vorbitoare de olandeză și/sau engleză;
  • Experiența în lucrul cu roșiile este un plus;
  • Sunteți în posesia transportului și a cazării proprii.

Clientul nostru:

Clientul nostru din Kwintsheul cultivă 6 hectare de roșii de viță de vie. Le puteți recunoaște după structura fermă, sucul și carnea în postura perfectă a unui fard roșu sănătos pe obraji. Este o companie la scară mică, unde oamenii sunt văzuți și apreciați.

Ce oferim:

  1. Atmosferă confortabilă și informală;
  2. Condiții bune de muncă;
  3. Diverse oportunități de formare;
  4. Salarii bune;
  5. Condiții secundare de muncă în conformitate cu contractul colectiv de munca aplicabil.

Te interesează? Contactați-ne prin 200018 0174 sau trimiteți un e-mail la job@rosawerkt.nl.

Răspundeți la această caracteristică